Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

Boncuktan çilek yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı çok seveceksiniz. Evde boncuktan çilek yapımı çalışmasının anlatımlı resimlerini bu yazımda bulabilirsiniz. Evinizde boncuk ile süslemeler yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapabilir ve süsleme çalışmalarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Yine turistik bir şehirde yaşıyorsanız, bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Birçok hanım mail atıyor, evde para kazanma ile ilgili bizlere yardımcı olur musunuz? diye… fakat sitem tanıtım sitesi olduğu için sitemiz üzerinden herhangi bir satış yapılmasına müsaade etmiyoruz. Ancak satışa sunmak istediğiniz çalışmalarınız varsa ilerleyen zamanda bu çalışmalarınızı tanıtabileceğiniz ve müşteri bulabileceğiniz bir platform oluşturmayı düşünüyoruz.


Bu yazımda paylaşacağım evde boncuk ile çilek süsü yapılışını anlatan resimli anlatımlara gelince, adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı evinizde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.

 

source : http://www.two-daloo.com/seed-bead-strawberries-just-because/

beads berries – perles baies – Perlen Beeren

Evde Boncuktan Sarmaşık Üzüm Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*