Evde Boncuktan Süs Çiçek Yapmak

 

 

0

 

Evde boncuktan süs çiçek yapmak için bu yazımda sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evde bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, farklı bir çalışma olduğunu göreceksiniz.

Evde kolay yapay çiçek yapmak için daha önce sitemizde kağıttan çalışmalar, boncuktan yapılan yapay çiçek çalışmaları ve daha birçok çalışmamın anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır dediğiniz birçok çalışmayı sitemizde paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine detaylı bir anlatım söz konusudur.

Bu sayede sizde evde eva kağıdından yapay çiçek yapmak isterseniz veya farklı malzemeden yapacağınız yapay çiçek çalışmasına boncuk işleme fikri olarak bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz.

 

 

Evde boncuktan yapay çiçek yapmak için benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay boncuklu çiçek yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-boncuktan-sus-cicek-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-lily-of-the-valley/

 

Daha önce paylaştığımız Eski Disketlerden Minyatür Saksı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir