Evde Çakıl Taşlarından Resimlik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Çakıl Taşlarından Resimlik Yapımı – Resimli Anlatım

Farklı bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir resimlik çalışması paylaşacağım. Denize gittiğinizde topladığınız çakıl taşlarını kullanarak, harika resimlik veya resim tutacakları yapabilirsiniz. Nasıl mı? yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek harika resimlikler yapabilirsiniz. Evde çakıl taşlarından resimlik yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımdan yararlanın ve sizde en sevdiğiniz resimler için harika resimlikler yapın. Evinize hava katacak bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Deniz taşlarından resimlik yapımı için illaki deniz taşı kullanmanıza gerek yok. Taş biçiminde farklı objelerde kullanabilirsiniz. Evde deniz taşlarından resimlik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

cadres photos faites de pierre – Photo frames made of stone – Bilderrahmen aus Stein

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Kolay Resim Çerçevesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir