Evde Çamaşır Makinesi Kazanından Işıklı Sehpa Yapımı

 

 

0

 

Evde Çamaşır Makinesi Kazanından Işıklı Sehpa Yapımı

İlginç tasarımlar gördüğümde bunları sizinle paylaşmayı çok istiyorum. Çünkü bilen vardır, gören vardır, görmeyen veya bilmeyen vardır. Bazen ben nette dolaşırken farklı çalışmalar görüyorum. Bunları bir yakın arkadaşımın gördüğünü pek sanmıyorum. Ama ben burada paylaşırsam, biliyorum ki onlarda görürler.

 

 

Bu yazımda sizlere farklı bir tasarım gördüm onu paylaşmak istiyorum. Evde çamaşır makinesi kazanından ışıklı sehpa yapmışlar. Nasıl yapıldığını sormayın, gerçekten çok şaşırtıcı… Eski çamaşır makinesi desem değil, yeni kazanı alıp da sehpa yapma fikri de oldukça ilginç… bu işi bir Türk’ün yapacağını da pek zannetmiyorum.

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Lastikten Bileklik Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir