Evde Çamaşır Makinesi Kazanından Işıklı Sehpa Yapımı


evde-camasir-makinesi-kazanindan-isikli-sehpa-yapimi2-737x415

Evde Çamaşır Makinesi Kazanından Işıklı Sehpa Yapımı

İlginç tasarımlar gördüğümde bunları sizinle paylaşmayı çok istiyorum. Çünkü bilen vardır, gören vardır, görmeyen veya bilmeyen vardır. Bazen ben nette dolaşırken farklı çalışmalar görüyorum. Bunları bir yakın arkadaşımın gördüğünü pek sanmıyorum. Ama ben burada paylaşırsam, biliyorum ki onlarda görürler.


Bu yazımda sizlere farklı bir tasarım gördüm onu paylaşmak istiyorum. Evde çamaşır makinesi kazanından ışıklı sehpa yapmışlar. Nasıl yapıldığını sormayın, gerçekten çok şaşırtıcı… Eski çamaşır makinesi desem değil, yeni kazanı alıp da sehpa yapma fikri de oldukça ilginç… bu işi bir Türk’ün yapacağını da pek zannetmiyorum.

Evde Kolay Lastikten Bileklik Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*