EVDE ÇEMBER ÖRGÜ GÖMLEK YAPMAK

 

 

0

 

Değerlendirme çalışması olarak da kullanabileceğiniz güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay çember örgü gömlek yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama ne yapmanız gerektiği aktarılmış.

Tek yapmanız gereken kullanmadığınız gömlek veya penye parçalarıyla çalışmak. Anlatımdan yararlanarak sizde elbise üstü veya atlet üstü çok güzel örgü çember gömlek modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Artık günümüzde moda kavramı oldukça genişlediği için birçok ev hanımı veya genç kız kendi kendine moda üretmektedir. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ki elbise aslında satılıyor.

Fakat büyük paralar vermek yerine sizde evde azıcık bir terzi yönünüz varsa aynısından yapabilirsiniz. Böylece uçuk rakamlar vermeden muhteşem elbiselere de sahip olabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizi çember gömlek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Benzerlerini sitemizde sürekli olarak giyim kategorisinde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-cember-orgu-gomlek-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/512706738809317514/

 

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ YATAK ÖRTÜSÜ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir