Evde Çocuklara Korsan Şapkası Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Çocuklara Korsan Şapkası Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan korsan şapkası yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu yazımdaki korsan oyuncaklarını gören çocuklarınız çok sevinecekler. Evde çocuklara kartondan korsan şapkası yapabilirsiniz. Yine pet bardaktan korsan eli ve kartondan korsan şapkası ile korsan bayrağı yapabilirsiniz. Hatta bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yaparsanız daha çok eğlenirler ve sizde keyifli zaman geçirmiş olursunuz.

 

 

Evde çocuklara korsan oyuncakları yapımı ile ilgili sanırım bu ilk paylaştığım çalışma… kartondan korsan şapkası yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak, kısa sürede çocuklarınıza korsan oyuncakları yapabilirsiniz. Evde çocuklara kartondan korsan şapkası yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

source : http://en.mylittleday.fr/pages/28/pirate-super-ideas

carton chapeaux de pirate – cardboard pirate hats – Karton Piratenhüte

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Mandaldan Saksı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir