Evde Çoraptan Oyuncak Tavşan Yap


evde-coraptan-oyuncak-tavsan-yap-600x415

Evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak isteyenler için yine değişik bir çalışma ile karşınızdayım. Bu yazımda da yine çok güzel ve kolay oyuncak yapımını gösteren harika bir resimli anlatım paylaştım.

Evde zorlanmadan yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde eski çoraptan oyuncak tavşan yapabileceksiniz. Daha doğrusu yapmayı öğreneceksiniz. Öncelikle malzemeler eski bir çift çorap, pamuk veya yün, iğne iplik ve makas yeterli oluyor.

Malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi tüm detayları atlamadan çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Çalışmayı tamamladıktan sonra içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz.


Aynı zamanda oyuncak tavşan yapmak için oyuncak göz malzemesini ise kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-coraptan-oyuncak-tavsan-yap

source : http://stylowi.pl/41757257

Evde Sarkaç Kuş Kafesi Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*