Evde Çoraptan Oyuncak Tavşan Yap

 

 

0

 

Evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak isteyenler için yine değişik bir çalışma ile karşınızdayım. Bu yazımda da yine çok güzel ve kolay oyuncak yapımını gösteren harika bir resimli anlatım paylaştım.

Evde zorlanmadan yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde eski çoraptan oyuncak tavşan yapabileceksiniz. Daha doğrusu yapmayı öğreneceksiniz. Öncelikle malzemeler eski bir çift çorap, pamuk veya yün, iğne iplik ve makas yeterli oluyor.

Malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi tüm detayları atlamadan çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Çalışmayı tamamladıktan sonra içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz.

 

 

Aynı zamanda oyuncak tavşan yapmak için oyuncak göz malzemesini ise kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-coraptan-oyuncak-tavsan-yap

source : http://stylowi.pl/41757257

 

Daha önce paylaştığımız Evde Sarkaç Kuş Kafesi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir