EVDE DANTELDEN KRALİÇE TACI YAPMAK

1x1.trans

Evde dantelden kraliçe tacı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınız için yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan kral tacı çalışmalarını daha kartondan yapılan örneklerini paylaşmıştım. Evde dantel kral tacı yapmak için paylaştığım çalışma da eski dantelleri değerlendirebilirsiniz.

Kolay yapılan kraliçe tacı veya prenses tacı çalışmalarını karton şeklinde de sitemizde daha önce paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kraliçe tacı yapmak için çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Benzer örneklerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz.

Evde dantelden prenses tacı yapmak için paylaştığım çalışmayı evinizdeki eski dantellerden yapabilirsiniz. Şekli verdikten sonra tutkal kullanmanız gerekiyor. Bu çalışma biraz da balondan yapılan süs toplarını andırıyor. O çalışmalarda da tutkal ile dondurulan hasır ipten top veya kaseler yapılıyordu.


Bu çalışmada da dantelden kraliçe tacı yapmak için gerekli işlemler anlatılmış. Kısa sürede kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-dantelden-kralice-taci-yapmak

ORİGAMİ SARKAÇ IŞIKLI SÜS YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*