Evde Değişik Tırnak Boyama Çalışması

 

 

0

 

Evde değişik tırnak boyama çalışmaları yaparak parmaklarınızı güzelleştirebilirsiniz. Değişik desenler yapabilir ve tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz. Standart ojelerden sıkıldıysanız, sizde nail sanatı olan bu güzel çalışmaları evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kolay tırnak süsleme çalışmalarını artık size daha çok paylaşacağım. Çünkü karşıma birçok tırnak süsleme çalışması çıkıyor.

Birbirinden güzel ve evde kolay yapacağınız tırnak süsleme işlerinin resimli anlatımları ile anlatımlı videolarını yine bu başlık altında sizlere sunacağım. Evde değişik tırnak boyama çalışmaları için paylaştığım çalışmaları sitemizdeki takı tasarım bölümünden bulabilirsiniz.

Yine bu yazımın altında benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde farklı tırnak süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Sizde kolaylıkla bir bant yardımı ile ojeleri katman katman tırnaklarınıza boyayabilir ve değişik süsler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

evde-degisik-tirnak-boyama-calismasi

Yapmanız gereken bir bant yardımı ile tırnağınıza çapraz şekilde tutturmak ve üzerini mavi oje ile ilk katmanı boyamak. Daha sonra kuruduktan hemen sonra ikinci katman için ona yakın yerden bant tutturup, tekrar açık mavi veya koyu mavi ile boyayabilirsiniz. Tekrar son katmanı da yine tırnağınıza bant tutturduktan sonra boyayıp çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Evde tırnak süsleme çalışmaları ile hem elbiselerinize uygun renklerle tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz. Hem de sizi görenler gözlerini parmaklarınızdan alamayacaklar. Değişik nail sanatı ile sizde tırnaklarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Benzer tırnak süsleme sanatı ile ilgili çalışmaları yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/217590369

 

Daha önce paylaştığımız Balonla Bardaktan Vazo Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir