Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yapılan kolay çalışmalara bir yenisini daha ekliyorum. Bu yazımda sizlere deriden cep telefonu kılıfı nasıl yapılır? bununla ilgili resimli güzel bir anlatım paylaşacağım. Bu sayede sizde evinizde artık deri parçalarını kullanarak evde deri cep telefonu kılıfı yapımını öğrenip, yapabileceksiniz. Deri cep telefon kılıfı satın almaya kalksanız epey para tutabilir.

 

 

Ancak siz evinizde deri parçaları ile kendi cep telefonunuz için harika kılıflar yapabilirsiniz. Hatta evden para kazanmak isteyenler içinde bu çalışma çok güzel bir satış ürünü olabilir. Deriden telefon kılıfı yapılışı ile ilgili sanırım sitemizde ki ilk yazımız bu… sizde evinizde kolaylıkla deri cep telefon kılıfı yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip edin ve sizde kendi deri kılıfınızı yapın.

 

source : http://handmade4all.com/clothes/426-how-can-i-reuse-or-recycle-scraps-of-leather.html

leather phone case – cas de téléphone en cuir – Leder Tasche

 

Daha önce paylaştığımız Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir