Evde Dondurma Çubuğundan Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Dondurma Çubuğundan Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde dondurma çubukları kullanarak harika bileklikler yapabilirsiniz. Dondurma çubuğu tahta ve kırılır ki… nasıl bileklik olacak? demeyin. Paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları yaparsanız, dondurma çubuğunu kırmadan bükebilir ve harika bileklikler yapabilirsiniz. Öncelikle dondurma çubuklarını kaynara yakın sıcaklıktaki bir bardak suyun içine bırakın, yumuşadıktan sonra kırılmadan esnetme şansınız olacak. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi istediğiniz şekli verebilirsiniz. Ancak bileğinize göre esnettikten sonra, tekrar bardağın içinde o şekli alışana kadar bekletin. Esnek bir şekilde bardağın şeklini alan dondurma çubuğunu boyayıp, bileklik olarak kullanabilirsiniz. Üzerine desenler, şekiller veya resim çizebilirsiniz. Kimse onun bir dondurma çubuğu olduğunu anlamayacak. Kolay gelsin.

 

 

source : http://www.craftaffection.com/2011/06/super-cute-bracelets.html

Loisir bar bracelet – hobby bar wristband – Hobby bar Armband

 

Daha önce paylaştığımız Evde Havludan Canavar Şeklinde Lif Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir