Evde Dondurma Çubuklarından Saat Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Dondurma Çubuklarından Saat Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

Evde kolay saat yapımı ile ilgili bir yeni paylaşım daha… bu yazımda sizlere hobi çubuklarından saat yapılışı ile ilgili resimler paylaşacağım. Dondurma çubuklarından saat yapılışı ile ilgili daha önce de resimli anlatımlı paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda ise kolayca evde yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Dondurma çubukları biriktiriyorsanız ve onlardan bir çalışma yapmayı arzuluyorsanız, bu yazımda paylaşacağım saat çalışmasını keyifle yapabilirsiniz. Resimlerde de görüldüğü gibi yuvarlak bir kartonun üzerine hobi çubuklarını boyayıp, tek tek yapıştırdıktan sonra rakamları yine küçük yuvarlaklara yapıp üzerine yapıştırmak kalıyor. Saat motorunu ise varolan başka bir saatten sökebilir veya saatçilerden temin edebilirsiniz.

 

Daha önce paylaştığımız Evde Polardan Tavşan Oyuncak Yapımı - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir