Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Düğmelerden Tabak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde işe yaramayan veya fazlalık düğmeleri bir araya getirin ve paylaşacağım resimli anlatımdaki çalışmayı sizde yapın. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma sayesinde düğmeden çok güzel dekoratif bir tabak yapabilirsiniz. Bunun için balon yardımına da ihtiyacınız olacak. Malzemeler oldukça basit… balon, düğmeler ve yapıştırıcı ile biraz hayal gücü… Evde kolaylıkla bu çalışmayı sizde yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Evde düğmelerden tabak yapılışını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel dekoratif vazo veya dekoratif kaseler yapabilirsiniz. Yaptığınız düğme kasesinin içine yine yapay çiçekler yapabilir ve dekoratif süsleme çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıttan çiçek yapımı çalışmaları ile yaptığınız dekoratif düğme kasenin içine çiçekte yaptığınızda işlem tamamlanmış olur.

 

 

evde-dugmelerden-dekoratif-kase-yapimi

bol bouton – bowl button – Schüssel-Taste

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Boş CD'den Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir