Evde Düğmelerden Tabak Yapmak


Evde Düğmelerden Tabak Yapmak

Evde fazlalık düğmeleri kullanarak çok şık dekoratif tabaklar yapabilirsiniz. Tabak diyorum siz bu çalışmayı kase olarak da düşünebilirsiniz. Yaptığınız kaseleri evinizde bulunan masaların üzerine boş da koyabilirsiniz. Üzerine yapay çiçek koyup dekoratif süs olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce sitemizde sizlere düğmelerden kase yapılışı ile ilgili çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza o çalışma çıkacaktır. Benzer çalışmaları kendin yap ve dekorasyon kategorilerinde sıkça bulabilirsiniz.

Evde düğmelerden tabak yapmak isteyenler için altta resimli anlatım paylaştım. Öncelikle bu güzel çalışmayı yapabilmek için malzemeler şöyle ;

  • balon.
  • yapıştırıcı.
  • farklı düğmeler.

İlk yapmanız gereken balonu şişirip, üzerine yapıştırıcı sürmek ve ardından farklı boyuttaki düğmeleri üzerine tek tek fazla aralık bırakmadan yapıştırmak. Bu sayede düğmeleri yerleştirme işlemini tamamladıktan sonra balonu patlatabilirsiniz. Ortaya harika bir düğme tabak süsü çıkmakta… bu sayede sizde evinizde bu güzel dekoratif kase çalışmasını kullanabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmalar yapıp, turistik yerlerde yaşıyorsanız mutlaka turistlere çok kolay bir şekilde satabileceğinizi unutmayın. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu çalışmaları yapmayı öğrenerek harika paralar kazanacakları ürünler üretmiş de olurlar. Kolay gelsin.

Düğmelerden tabak yapılışı çalışmasını yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekoratif kase yapılışı sayesinde evinizde yer alan masaların tam ortasına koyabilir ve boş dahi kullansanız harika dekorlar oluşturabilirsiniz. Mutlaka bu çalışmayı eviniz için düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.estanbul.com/dugmelerden-canak-yapimi-455427.html#.Vhu1X_ntmko

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*