Evde Duvara Demir Kapı Süsü Yapımı

evde-karton-rulodan-duvara-demir-kapi-pano-sus-yapimi11-650x415

Evde Duvara Demir Kapı Süsü Yapımı

Evde duvara süs yapımı konusunda birçok çalışmayı sitemizde yer alan kendin yap bölümünde paylaşmıştım. Bu çalışmada da yine çok kolay ve pratik bir şekilde evinizde ki duvarlara demir kapıyı anımsatan süsleme çalışmaları yapabileceksiniz. Bu çalışmayı yaparken kullanacağınız malzemeler ise şöyle ;

  • karton rulo.
  • yapıştırıcı.
  • boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra altta paylaştığım resimli anlatımlardaki adımları takip ederek, aynı çalışmayı kolaylıkla eviniz için yapabilirsiniz. Bu çalışmayı tamamladıktan sonra ilk görenler evinizin duvarına minyatür demir kapı çalışması yaptırdığınızı düşünecekler. Ancak bu çalışmanın kartondan yapıldığını ve demir rengine boyandığını öğrendiklerinde ise çok şaşıracaklar. Evde duvara demir kapı süsü yapılışını kolaylıkla öğrenebilir ve satmak içinde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar ile evinizi harika görünümlere kavuşturabilirsiniz. Evinizi seviyorsanız ve bu tür duvara süs çalışmaları arıyorsanız sitemizde yer alan dekorasyon kategorisinde benzer çalışmaları paylaştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde diğer çalışmalar da çıkacak. Dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Şimdi gelelim resimli anlatımlara ;

Yapılan çalışma sayesinde duvarınıza kartondan demir kapı görünümlü harika bir tablo yapabilirsiniz. Bu çalışmanın boyutunu küçük veya orta boy yada büyük boy şeklinde yapabilir ve evinizin istediğiniz bir duvarında kullanabilirsiniz. Turistik bir yerde yaşıyorsanız bu çalışmayı küçük boyutlarda yaparak kolaylıkla dükkanınıza gelen müşterilerinize de satabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu çalışmayı yaparak da ek kazanç elde edebilirler. Kolay gelsin.

source : http://mentootlet.blogspot.hu/2015/10/papirguriga-vaskapu.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*