Evde Duvara Resim Albümlerinden Soy Ağacı Yapımı

 

 

2

 

Evde Duvara Resim Albümlerinden Soy Ağacı Yapımı

Evde resim astığınız duvara bir ağaç çizip, albümleri de çizdiğiniz ağacın dallarına çerçeveli bir şekilde denk getirerek, bu güzel çalışmaya sizde sahip olabilirsiniz. Yapımı son derece kolay, yapmanız gereken evinizin soy ağacı yapacağınız duvarı seçip, o duvara bir ağaç çizmek… bundan sonra ise resim albümlerini ağaç resmine denk gelecek şekilde asmanız yeterli olacaktır. Evde duvara resim albümlerinden soy ağacı yapılışı ile ilgili örnek çalışma resmi ise şöyle ;

 

 

evde-duvara-soy-agaci-cizimi

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tığlar İçin Saklama Kabı Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. SİBEL HOROSANLI dedi ki:

    bende yapmak isterim ama eşim beğenmez… ama gayet güzel duruyor ve hoş. belki kandırırsam bizimkini yaptırabilirim. paylaşım için teşekkr ederim.

  1. 6 Kasım 2016

    […] Kartondan resim çerçevesi yapımı ile ilgili daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Bu makalemde sizlere çok güzel ve kolay bir çalışma paylaştım. Evde kartondan çerçeve yapımı çalışması sayesinde sizde artık çok pratik bir şekilde resim çerçeveleri veya not çerçeveleri yapabileceksiniz. Yapıp çalışmayı tamamladıktan sonra gerçekten harika resim çerçevelerine sahip olursunuz. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir