Evde El İle Yeşil Boyunluk Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde El İle Yeşil Boyunluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde elle boyunluk yapılışını daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine yeşil boyunluk yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Anlatımlı resimler ve videodan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Evde el ile yeşil boyunluk yapılışı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı videodaki gibi sizde evinizde keyifle bu güzel çalışmayı yapmalısınız. İster kendinize, isterseniz sevdiklerinize bu güzel örgü boyunluğu yapabilir ve hediye edebilirsiniz. Yeşil boyunluk yapımı ile ilgili malzemeler ise eliniz. Evde el ile yeşil boyunluk örme çalışmasının resimli anlatımları ve anlatımlı videosu ise şöyle ;

 

 

source : http://www.handimania.com/knit/30-minute-infinity-scarf.html

col en tricot – knit collar – Strickkragen

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir