Evde El İşi Kağıdından Çiçek Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde El İşi Kağıdından Çiçek Yapımı – Anlatımlı

Evde el işi kağıdı kullanarak nasıl çiçek yapacağınızı anlatan video sayesinde sizde evinizde renkli fon kağıtlarından çiçek yapmasını öğrenebileceksiniz. Evde renkli fon kağıttan çiçek yapımını bilmiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı takip ederek, sizde evde el işi kağıdından çiçek yapımını öğrenebilirsiniz. Bu sayede doğum günlerinde, özel günlerde veya kutlamalarda el işi kağıdından yaptığınız çiçek süslemeleri ile gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde bu tür çalışmalara benzer birçok paylaşımı kağıt kategorisinde bulabilirsiniz. Evde el işi kağıdından çiçek yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışmadan yararlanın ve sizde kağıttan çiçek yapmasını öğrenin. Evde kolay bir şekilde renkli fon kağıdından çiçek yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-el-isi-kagidindan-cicek-yapimi

Papierblumen – paper flowers – fleurs en papier

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Renkli Resimlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir