Evde El Yapımı Pofuduk Çerçeve Süs Yapımı

1x1.trans

Evde El Yapımı Pofuduk Çerçeve Süs Yapımı

Bu tür çalışmalara bayılıyorum. Paylaşacağım resimli anlatımı özetleyecek olursak, bir tabak yardımı ile kartona yuvarlak bir şekil çiziyor ve kesiyoruz. Ardından yün ip ile veya farklı bir ip ile ponponlar yapıp, kestiğimiz yuvarlak kartona süs şeklinde yapıştırıyoruz.

Oldukça basit olan bu çalışmayı evinizde sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız çalışmayı süs olarak duvara asabilir veya çerçeve olarak da kullanabilirsiniz. Buna benzer çalışmaları yine sizlere ilerleyen günlerde daha fazla paylaşmaya devam edeceğim. Evde el yapımı pofuduk çerçeve süs yapılışı ile ilgili anlatımlı resim ise şöyle ;


evde-el-yapimi-pofuduk-cerceve-sus-yapimi

2016 Yeni Kolay Çizim Resimleri - Resimli Şablonlar başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*