Evde Elma Sirkesi Yapımı Resimli Videolu

 

 

0

 

Evde Elma Sirkesi Yapımı Resimli Videolu

Elma sirkesi doğal bir ilaç olup, her türlü sağlık problemine birebir etkili bir formüldür. Evde doğal elma sirkesi yaparak hem sağlığınızı tehdit eden zararlardan kurtulmuş olursunuz. Hem de ailenize el yapımı harika elma sirkesini sunmuş olursunuz. Elma sirkesini araştıracak olursanız bir çok derde deva olduğunu görebilirsiniz.

Çünkü içindeki mineraller ve besin değerleri bakımından birçok hastalığa, kilo problemine ve çeşitli sağlık problemlerine birebir çözüm olduğunu anlayabilirsiniz. Bu yazımda evde elma sirkesi yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanarak sizde evinizde organik elma sirkesi yapabileceksiniz. Sizlere bu yazımızda evde elma sirkesi yapımı ile tarif edeceğiz.

Malzemeler :

– ilaçsız elma ( kabukları ile birlikte ).
– içme suyu.
– bal veya sirke anası.

 

 

evde-elma-sirkesi-nasil-yapilir

 

 

 

apple cider vinegar – vinaigre de cidre – Apfelessig

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Yuvarlak Motiflerden Battaniye ve Örtü Örneği Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir