Evde Eski At Nalından Perde Tutucu Yapımı – Dekorasyon

 

 

0

 

Evde Eski At Nalından Perde Tutucu Yapımı – Dekorasyon

Kim derdi ki eski at nalları bir gün işe yarayacak? evet bu yazımda paylaşacağım çalışma güzel ve başarılı… resimleri görünce sizde beğenecek ve hoşunuza gidecek. Ancak benim anlamadığım resimlerde perdeler çekilmek istenirse yani kapatılmak istenirse nasıl kapanacak işte asıl sorun o :) fakat yinede sizlere paylaşmak istedim. Evinde farklı dekorasyon fikirleri arayanlara örnek olacak bir çalışma sayılabilir. Evde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım resimler hoşunuza gidebilir. Evde eski at nalından perde tutucu yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlere bakarak, sizde aynısını yapabilirsiniz. Ancak at nalını kullanıp bu tür bir çalışma yapmak için ihtiyacınız olan nalları köyden veya eskicilerden bulmanız ancak ve ancak mümkün… bu çalışmayı yapmak isteyenler için anlatımlı resimler ise şöyle ;

 

 

fer à cheval – Horseshoe – Hufeisen

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örümcek Adam Boyama Resimleri - Örümcek Adam Boyama Sayfaları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir