Evde Eski At Nalından Perde Tutucu Yapımı – Dekorasyon

1x1.trans

Evde Eski At Nalından Perde Tutucu Yapımı – Dekorasyon


Kim derdi ki eski at nalları bir gün işe yarayacak? evet bu yazımda paylaşacağım çalışma güzel ve başarılı… resimleri görünce sizde beğenecek ve hoşunuza gidecek. Ancak benim anlamadığım resimlerde perdeler çekilmek istenirse yani kapatılmak istenirse nasıl kapanacak işte asıl sorun o :) fakat yinede sizlere paylaşmak istedim. Evinde farklı dekorasyon fikirleri arayanlara örnek olacak bir çalışma sayılabilir. Evde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım resimler hoşunuza gidebilir. Evde eski at nalından perde tutucu yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlere bakarak, sizde aynısını yapabilirsiniz. Ancak at nalını kullanıp bu tür bir çalışma yapmak için ihtiyacınız olan nalları köyden veya eskicilerden bulmanız ancak ve ancak mümkün… bu çalışmayı yapmak isteyenler için anlatımlı resimler ise şöyle ;

fer à cheval – Horseshoe – Hufeisen

Evde Kolay Örümcek Adam Boyama Resimleri - Örümcek Adam Boyama Sayfaları başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*