Evde Eski Boş CD’den Süs Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Eski Boş CD’den Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çoğumuzun kullanmadığı veya boş CD ‘leri vardır. Bu boş CD veya DVD ‘leri kullanarak çok güzel süsler yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımda anlatıldığı gibi boş CD ile çok güzel ve kolay bir şekilde süs yapabilirsiniz. Evinizdeki tüm boş veya işe yaramayan çizik CD yada DVD ‘leri bir araya getirin ve onlardan çok güzel süsler yapın. Resimli anlatımını paylaşacağım çalışmayı kolaylıkla yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Boş CD ‘lerle yapılan diğer çalışmaları bu yazımın sonunda ki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Evde bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde daha değişik çalışmaları kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Evde eski boş CD ‘den süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;


evde-bos-cd-den-sus-yapimi

einfach Schmuck – easy decorations – décorations faciles

Evde Penguen Manikürü Nasıl Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*