Evde Eski Çorapla Vazo Süsleme – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Eski Çorapla Vazo Süsleme – Resimli Anlatım

Evinizde bulunan standart görünümlü vazolarınızdan sıkılmadınız mı? artık sıkıldıysanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok kolay… eski kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız çoraplarınızı kullandığınız vazolara giydirmek… resimli anlatımda yapıldığı gibi sizde aynı işlemi yapabilir ve evinizdeki tüm vazoları çoraplar ile süsleyebilirsiniz. Aslında bu işin adı vazoya kılıf giydirme… hatta yabancı sitelerde bayanlar örgü kılıf ile vazoları süslemektedirler. Ancak bu çok kolay bir yöntem olduğu için size bu yazımda paylaşmak istedim. Sizinde evinizde standart görünümlü vazolar varsa, bunları çoraplar ile değişik desenli vazolar haline getirebilirsiniz. Buyurun resimli anlatıma ;

 

 

evde-eski-corap-ile-vazo-susleme

vase d’ornement stockage – stocking ornamental vase – Strumpf Zier Vase

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Gazetelerden Abajur Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir