Evde Eski Dergilerden Kelebek Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Eski Dergilerden Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Evde eski gazetelerden veya dergilerden kelebek yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyin, sizde evinizde eski dergi sayfalarından veya eski gazetelerden kolay kelebek yapın. Origami kelebek yapımı ile ilgili sitemizde origami kategorisinde diğer çalışmaları bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da aslında origami kelebek yapımına benziyor. Eski dergilerden kelebek yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı kendiniz veya çocuklarınızla beraber yapabilirsiniz. Evde eski gazetelerden de kelebek yapabilirsiniz. Evde eski dergilerden kelebek yapılışı ile ilgili çalışmayı kolayca yapabilir ve küçük kelebek süslemeleri yapabilirsiniz. Buyurun dergilerden kelebek yapımı ile ilgili çalışmaya ;

 

 

evde-eski-dergilerden-kelebek-yapimi

butterfly Papier – butterfly paper – papier papillon

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Kottan Duvara Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir