EVDE ESKİ KOMİDİNLERİ YENİLEME FİKİRLERİ

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere eskileri yenileme çalışması adına güzel bir örnek paylaştım. Hepimizin evinde zamana yenik düşen ve eskiyen eşyalar vardır.

Genelde bizim insanımız eskiyeni atar veya ihtiyacı olan birisine verir ve yenisini alır. Böyle alışmışız, böyle gider diye düşünüyoruz.

Ancak Dünya gittikçe küçülen bir yer haline geldiğini düşünürsek, artık yeni almak yerine eskileri yenilemek gerekiyor.

Bu hem ev ekonomimize katkı, hem tutumluluk hem de eski eşyalar üzerindeki anıları kaybetmemeye yarayabilir. Bu yazımda paylaştığım çalışma sadece bir örnek olup, sizde evinizde eskiyen komidinleri veya sehpaları yenileyerek evinizde daha yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay yapılan mobilya fikirleri ve değerlendirme çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Altta örnekte bulunan çalışma da sprey boya ile eskiyen komidin yepyeni bir hale dönüştürülmüş.

 

 

Sizde bu çalışmadan fikir alıp, evinizde ki eski eşyaları yenileyebilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-eski-komidinleri-yenileme-fikirleri

source

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir