Evde Eski Kot Pantolonu Yastık Kılıfına Dönüştürmek – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Eski Kot Pantolonu Yastık Kılıfına Dönüştürmek – Resimli Anlatım

Sitemizde bulunan değerlendirme ve geri dönüşüm kategorilerine ekleyeceğim bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Evde eski kot pantolonlarınız varsa bu çalışmayı kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Eski kottan yastık kılıfı yaparak, kot yastık modeline sahip olabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın sizlere resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımdaki gibi adımları uygularsanız, sizde eski kottan yastık kılıfı yapabilir ve evinizdeki yastıkları kot yastıklar haline getirebilirsiniz. Kot yastık kılıfı yapımı ile ilgili bu çalışma tam işinize yarayabilir. Eski kot pantolonlarınız tabi ki fazla ise yine hatırlatmakta yarar var, ihtiyacı olanlara verebilirsiniz. Az miktardaysa bu çalışmayı keyifle ve eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz. Evde eski kot pantolonu yastık kılıfına dönüştürmek için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

Jeans Kissenbezüge – jeans pillowcases – Jeans taies d’oreiller

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Keçeden Karpuz Dilimi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir