Evde Eski Kottan Battaniye Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Eski Kottan Battaniye Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bol miktarda eski kot türü giysiniz varsa, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Evde eski kottan battaniye yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlara bakarak, sizde evinizdeki eski kotları değerlendirebilirsiniz. Tabi fazla kot pantolonunuz veya kot eşyalarınız varsa ihtiyacı olanlara vermenizi de öneriyoruz. Evde eski kottan battaniye yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı siz evinizde kottan masa örtüsü, kottan yatak örtüsü şeklinde kendinize göre de değiştirebilirsiniz. Evde eski kottan battaniye yapımını anlatan resimli anlatımlardaki adımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Evde eski kottan yatak örtüsü yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-denim-rag-quilt/

jean couverture – jeans blanket – Jeans Decke

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Peçeteden Kase Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir