Evde Eski Kottan Oyuncak Ayı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Eski Kottan Oyuncak Ayı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski kot pantolonunuzdan oyuncak ayı yapmaya ne dersiniz? üstelik çok kolay ve kısa bir sürede… evet bu yazımda sizlere kot pantolondan veya eski kot türü eşyalarınızı kullanarak çok güzel ve sevimli bir oyuncak ayı yapılışını anlatan resimli anlatım paylaşacağım. Evde eski kottan oyuncak ayı yaparak arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Sevdiğinize hediye edebilir veya doğum günü yaklaşan birisine hediye olarak da düşünebilirsiniz. Evinizde eskiyen kot pantolonunuzu atmak yerine bu güzel oyuncak ayı çalışmasını yapabilirsiniz. Evde oyuncak ayı yapımı ile ilgili olarak sitemizde daha farklı çalışmalar da yer almaktadır. Sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde ve oyuncak kategorisinde birçok farklı oyuncağın yapımını anlatan çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde eski kottan oyuncak ayı yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-teddy-bear-from-old-jeans/

Jeans-Teddybär – jeans teddy bear – ours en peluche de jeans

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Muffin Kalıbı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. aynur dedi ki:

    baya iyiymiş ya bende denicem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir