Evde Eski Kottan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Eski Kottan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde puf yapımı ile ilgili farklı birçok çalışmayı daha önce de önünüze getirmiştim. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir puf yapılışını anlatan çalışma paylaşacağım. Evde eski kottan puf yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak evinize kot puf yapabilirsiniz. Daha önce boş şişeden puf yapılışını paylaşmıştım. Fakat onlar biraz amatörce gibi gözüküyordu.

 

 

Ancak bu paylaşacağım çalışma daha profesyonel ve bittiğinde çok güzel bir dekoratif pufunuz olmuş oluyor. Sizde evinizdeki eski kot pantolonlardan veya kot eteklerden çok güzel puflar yapabilirsiniz. Evde eski kot pantolondan puf yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimleri takip ederek sizde bu güzel çalışma ile evinize kot puf yapabilirsiniz.

source : http://www.michelemademe.com/2011/09/drop-dead-denim-one-tough-pouf.html

denim puff – feuilletée denim – puff Jeans

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kottan Kova Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir