Evde Eski Kottan Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Eski Kottan Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eskimiş kotlarınız varsa bunları bir araya getirip, çok güzel dekoratif sepetler haline getirebilirsiniz. Evinizde eşyalarınızı, çocuklarınızın oyuncaklarını toplayacağınız güzel bir kot sepet yapmak ister misiniz? bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolayca evde eski kottan sepet yapmayı öğrenebilirsiniz. Eski kot pantolondan sepet yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım pekmarifetli sitesinden alınmıştır.

Tamamen sizlere fikir edinmeniz amaçlı paylaşılmaktadır. Sizde evinizde eski kotlarınızdan güzel sepetler yapabilirsiniz. Eski kottan torba veya eski kottan kutu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları takip ederek, sizde evinizdeki eski kotlarınızdan dekoratif sepet yapabilirsiniz. Birçok amaçla yaptığınız kot sepeti kullanabilirsiniz. Evde eski kottan sepet yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-eski-kottan-sepet-yapimi

boîte Jeans – jeans box – Jeans-Box

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Kolye Ucu Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nesrin dedi ki:

    sizden görüp yaptım çok iyi oldu elinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir