Evde Eski Kottan Şık Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Eski Kottan Şık Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski kot pantolondan veya eski kot elbiselerinizden harika ve şık çantalar yapabilirsiniz. Daha önce de sitemizde buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda yine eski kot kullanarak harika şık çantalar yapabilmenizi gösteren güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde değişik ve şık çanta modelleri yapabilirsiniz. Evde eski kottan şık çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip edin ve kendi şık çantanızı ortaya çıkarın. Eğer değişik çantalar yapmak isterseniz, resimli anlatımdaki adımları kendinize göre değiştirebilirsiniz. Evde eski kottan şık çanta yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-eski-kottan-sik-canta-yapimi

Jeanstasche – jeans bag – jean sac

 

Daha önce paylaştığımız Evde Gazoz Şişesinden Temizlik Fırçası Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir