Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere küçük dostlarımız olan kedilere çok güzel ve sıcak yuva yapabilmek için harika bir resimli anlatım paylaşacağım. Eski penyelerinizden kedi evi yapmak istiyorsanız, bu çalışma tam size göre… eski penyeden kedi evi yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde barınan kedilere harika kedi evleri yapabilirsiniz.

 

 

Yapımı oldukça kolay ve basit olan bu çalışma için size gerekenler, tel elbise askısı, eski penye veya eski tişört ve yastık türü bir minder… Resimli anlatımdaki adımları sizde uygulayabilir ve evinizdeki küçük dostlara harika yuvalar yapabilirsiniz. Bir nevi çadırı andıran bu çalışma ile evinizin içinde küçük yerleşim yerleri olacak. Kolay gelsin.

Katzenhaus – cat house – maison de chat

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 6 Kasım 2016

    […] filesi haline getirebilirsiniz. Altta paylaştığım resimler ve anlatımlı video sayesinde sizde eski tişört nasıl değerlendirilir öğrenmiş […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir