Evde Eski Tişörtten Pazar Filesi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Eski Tişörtten Pazar Filesi Yapımı – Resimli Anlatım

Birçok kişi eskiyen veya yıpranan tişörtlerini yada penyelerini kesip ya silme bezi yapmaktadırlar. Yada değişik şeylerde kullanmak için dönüştürürler. Bu yazımda ise sizlere eskiyen penyelerinizi değerlendirebileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha öncede böyle buna benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere evde eski tişörtten pazar filesi yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım. Bu sayede sizde eski penyelerinizi veya tişörtlerinizi pazar filelerine çevirebileceksiniz. Keyifli olan bu çalışmayı evinizde sizde pratik bir şekilde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde eski tişörtten pazar filesi yapımı ile ilgili anlatımlı resimdeki adımları uygulayarak, evinizdeki eskimiş tişörtlerinizi pazar fileleri haline getirebilirsiniz. Buyurun anlatımlı resimlere ;

 

 

T-shirts Taschen – T-shirts bags – T-shirts sacs

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Tişörtten Bere Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir