Evde Eva Kağıdından Kep Yapımı

evde-eva-kagidindan-kep-yapimi-kartondan-kep-yapilisi

Eva Kağıdıyla Mezuniyet Şapkası Yapımı

Okul mezuniyetlerinin vazgeçilmezi olan kep törenleri için takılan kepi evde yapmaya ne dersiniz? Bu yazımda sizlere evde eva kağıdından kep yapımı veya kartondan kep yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Bu çalışmayı evde yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Aslında en çok araştırılan konuların başında mezuniyet şapkası nasıl yapılır geliyor. Bu çalışmayı bunun içinde ele aldım ve paylaşmak istedim arkadaşlar. Eva kağıdından mezuniyet şapkası yapılabiliyor gördüğünüz gibi.

Sizde çocuklarınızı sevindirebilir veya bu tür kep şapka modelleri yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Okulu sevdirebilir ve okulu bitirip kep takma hayali kurdurabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı siyah renkli kağıtla istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*