Evde Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eva kağıdı ile birçok süsleme çalışması, maket çalışmaları ve eğlenceli çalışmalar yapılmakta… sitemizde eva kağıdı ile yapılan çalışmaları eva kağıdı kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda sizlere eva kağıdından sarkaç süs yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu çalışmayı siz renkli fon kağıdından, keçeden veya kartondan da yapabilirsiniz. Kartondan sarkaç yapılışı ile ilgili daha önce de çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise eva kağıdından sarkaç süs yapılışı ile ilgili… resimli anlatımı takip ederek, sizde evinizde kolay bir şekilde sarkaç süs çalışmasını yapabilirsiniz. Evde eva kağıdından sarkaç süs yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-eva-kagidindan-sarkac-sus-yapimi

papier EVA – EVA paper – EVA Papier

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Işıklı Tilki Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Pınar Aydın dedi ki:

    çok ilginç bilgim yoktu öğrenmiş oldum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir