Evde Fazla Kumaş Parçalarından Elbiseye Süs Yapmak

 

 

0

 

Evde kumaş işleri ile uğraştığınız da illaki kumaş artıkları kalır. Bu artık kumaş parçalarını genelde atarız. Ancak bunları kullanarak değerlendirebilir ve onlardan çiçek şeklinde süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Bu artık kumaş parçalarını elbise üzerine çiçek süsü olarak kullanabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda tam da bu noktaya değinilmiş.

Evde artık kumaştan elbiseye çiçekli süs yapmak için paylaştığım çalışmada nasıl yapacağınız adım adım gösteriliyor. Bu sayede kıyafetlerinize kumaştan çiçek süslemeleri yapabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır diye merak ettiğiniz süs çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hatta bu yazımın altında da karşınıza benzerleri çıkacaktır.

 

 

Bu yazımda paylaştığım kumaştan süs yapmak için resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Şimdi sizi evde fazla kumaştan elbiseye süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-fazla-kumas-parcasindan-elbiseye-cicek-sus-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/36908470/detail/

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Baykuş Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir