EVDE FERMUAR BİLEKLİK NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Fermuardan bileklik yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine örnek bir resimli anlatım paylaştım. Beğeneceğinizi umuyorum. İnanın fermuarı amacı dışında kullanmak çok değişik bir fikir.

Sizde ilk kez görüyorsanız şaşırabilirsiniz. Şayet ben ilk gördüğümde şaşırmıştım. Evde fermuar bileklik nasıl yapılır diyenlerin dahi şaşıracağını düşünüyorum.

Fermuardan nasıl bileklik yapılır diyorsanız hemen bu yazımın altında farklı fermuar çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Benzer yazılar bölümünde değişik fazlalık fermuarlardan yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Fermuardan takı yapmak için gerekli malzemeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kıyafetlerinize uyumlu çılgın takı tasarımları yapabilirsiniz. Evde fermuardan bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-fermuar-bileklik-nasil-yapilir

source : https://tr.pinterest.com/pin/391391023836678171/

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir