Evde Fimo Hamurundan Papatya Yapımı


evde-fimo-hamurundan-papatya-yapimi-polimer-kil-ile-papatya-yapilisi-e1438439763435-737x415

Evde Fimo Hamurundan Papatya Yapımı

Evde fimo hamurundan papatya yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde kolaylıkla polimer kilden papatya figürleri yapabileceksiniz. Evde fimo hamurundan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bir önceki paylaşımlarımda fimo hamurundan yani polimer kil ile yapılan birçok çalışmayı paylaşmıştım.

Sitemizden arama kutusuna ” fimo hamuru ” yazıp aratmanız yeterlidir. Karşınıza fimo hamurundan yapılan birçok paylaşım çıkacaktır. Yine bu yazımızın en sonunda da size sitemiz otomatik olarak fimo hamurundan yapılan diğer çalışmalardan örnekler gösterecektir. Evde fimo hamurundan papatya yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;


evde-fimo-hamurundan-papatya-yapimi-polimer-kil-ile-papatya-yapilisi-e1438439763435

Evde Kolay Amigurumi Kalp Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*