Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü – Resimli Anlatım

Güzel çalışmalarla yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde bu tür süsleme çalışmalarını yapmayı seviyorsanız eğer bu paylaşacağım süs çalışmasını da oldukça beğeneceksiniz. Evde fincandan dökülen yapma çiçek süsü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde keyifle yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak, para kazanabilirler. Böylece evleri için ek kazanç elde etmiş olurlar.

 

 

Evde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilmeniz için altta paylaştığım resimli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Dilerseniz diğer çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak olan linklerden diğer payaşımlarımıza ulaşabilirsiniz.

source : http://www.fabartdiy.com/diy-floral-topiary-flying-cup/

Tasse Schmuck – décorations tasse – cup decorations

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Horoz Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir