Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü – Resimli Anlatım

evde-kolay-fincandan-dokulen-cicek-susu-yapimi2

Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü – Resimli Anlatım

Güzel çalışmalarla yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde bu tür süsleme çalışmalarını yapmayı seviyorsanız eğer bu paylaşacağım süs çalışmasını da oldukça beğeneceksiniz. Evde fincandan dökülen yapma çiçek süsü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde keyifle yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak, para kazanabilirler. Böylece evleri için ek kazanç elde etmiş olurlar.

Evde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilmeniz için altta paylaştığım resimli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Dilerseniz diğer çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak olan linklerden diğer payaşımlarımıza ulaşabilirsiniz.

source : http://www.fabartdiy.com/diy-floral-topiary-flying-cup/

Tasse Schmuck – décorations tasse – cup decorations

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*