Evde Fotoğraflı Dekupaj Tepsi Yapımı

1x1.trans

Fotoğraflı Tepsi Yapımı

Fotoğraflı tepsi nasıl yaparız diyenler için araştırma yaptığımda karşıma şimdilik sadece bu çalışma çıktı. Dekupaj çalışmaları yapanlar zaten hemen anlayacaktır. Güzel bir resimli tepsi modeli çalışması olup, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Örnek yapılmış hali olan çalışmanın anlatımlı videosu bulunuyor. İzleyerek sizde fotoğraflı tepsi nasıl yapılacağını kolayca öğrenebilirsiniz. Çok güzel resimli tepsi örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

İster kullanabilir isterseniz de çeyizlik olarak saklayabilirsiniz. Resimli tepsi yapımıyla alakalı çalışmaları buldukça hem öğrenecem. Hem de sizlere sunmaya çalışacam arkadaşlar.

Çok güzel değişik tepsiler yapabiliriz ve işlemeli süslü tepsi örnekleri ortaya çıkarabiliriz. Bunları sağlamlaştırmak için vernik de kullanmayı ihmal etmeyin. Bu sayede hemen kırılmazlar ve uzun ömürlü olurlar. En önemlisi de tahta kurularından kurtarabilirsiniz.


evde-fotografli-dekupaj-tepsi-yapimi

Fotoğraflı dekupaj tepsi yapmak için çalışmayı izledikten sonra uygun bir tepsiyi de dönüştürebilirsiniz. Yada tahtadan tepsi yeniden oluşturabilirsiniz. Güzel tepsi çalışmalarında görüşmek dileğiyle hanımlar.

Şimdi bu güzel çalışmayı izleyin ve ne yapacağınızı adım adım öğrenin. Daha fazla örnek çalışma bulunca bu yazıya ekleyeceğim. Kolay gelsin arkadaşlar.

Fotoğraflı tepsi örneği

2016 En Güzel Örgü Şal Modelleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*