Evde Gazoz Açma Halkalarından Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Gazoz Açma Halkalarından Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde açma halkalarından çanta yapılışı ile ilgili daha önce de bir paylaşımım olmuştu. Ancak onda detaylı anlatım yoktu. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım çok detaylı ve çantanın oluşumunu resimlerden adım adım görebiliyorsunuz. Yabancı bir sitede rastladığımı bu güzel çalışmayı sizlerde evinizde deneyebilirsiniz. Eğer içtiğiniz kola veya fanta teneke kutularının açma halkalarını biriktirenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı sizde gayet kolay bir şekilde evinizde yapabilirsiniz. Evde gazoz açma halkalarından çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımı adım adım takip ederek, bu güzel çantadan sizde kendinize yapabilirsiniz. Yaptığınız el yapımı çantayı ister kendiniz kullanın, isterseniz sevdiğiniz birisine hediye edin. Evde gazoz açma halkalarından çanta yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

source : http://www.instructables.com/id/Genuine-chainmaille-from-pop-tabs/#step1

sac de couverture – cover bag – Schutztasche

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Pasta Kalıplarından Avize Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir