Evde Gazoz Şişesinden Temizlik Fırçası Yapımı

 

 

0

 

Evde Gazoz Şişesinden Temizlik Fırçası Yapımı

Evde tükettiğimiz yeşil gazoz şişesini keserek süpürge haline getirebilirsiniz. Evde içtiğiniz gazoz şişelerini sakın atmayın. Gazoz şişesinden pratik bir şekilde temizlik fırçası yapabilir ve süpürge yerine kullanabilirsiniz. Evde kola şişesi, gazoz şişesi veya daha doğrusu plastik şişeleri kullanarak kolaylıkla bu çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak evde gazoz şişesinden süpürge yapabilirsiniz. Bazen hiç olmadık zamanda süpürgeye ihtiyaç duyulur. O an için kolu komşudan isteyene kadar hemen tükettiğiniz bir pet şişe yardımı ile bu çalışmayı yaparak, süpürge ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Evde gazoz şişesinden temizlik fırçası yapılışı ise şöyle ;

 

 

evde-gazoz-sisesinden-temizlik-fircasi-yapimi

balai en plastique – plastic broom – Kunststoff-Besen

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Çiçekli Taç Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir