Evde Gömlek Şeklinde Peçete Katlama Sanatı

 

 

0

 

Evde Gömlek Şeklinde Peçete Katlama Sanatı

Biliyorsunuz artık peçete katlamak bir sanat haline geldi. Bununla ilgili neredeyse yeni siteler açılacak ve yeni peçete katlama yöntemleri ve püf noktaları paylaşılacak dereceye geldi. Bu yazımda sizlere evde kolay bir biçimde gömlek şeklinde peçete yapımını paylaşacağım. Daha önce tavşan şeklinde peçete katlama ile ilgili resimli bir anlatım paylaşmıştım. Yine pekmarifetli sitesinde gördüğüm güzel bir çalışmayı sizlere paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım gömlek şeklinde peçete katlama yöntemini öğrenerek, sizde evinize gelen misafirlerinizi şaşırtabilir ve peçetelerinizi gömlek şeklinde katlayabilirsiniz. Gömlek şeklinde peçete katlama yöntemini öğrenebilmeniz için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-gomlek-seklinde-pecete-katlama-yontemi

pliage de serviettes – napkin folding – Servietten falten

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Kalp Şeklinde Hediye Kutusu Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir