Evde Göz Yaşartıcı Sprey Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Evde Göz Yaşartıcı Sprey Nasıl Yapılır?

Göz yaşartıcı spreyi ne yapacağım ki? demeyin. Sokakta herhangi bir tacize uğradığınızda kendinizi korumak için hemen yaptığınız göz yaşartıcı spreyi sizi rahatsız edenlere sıkabilirsiniz. Doğal ve hiçbir zararı olmayan bu sprey ile hem kendinizi korumuş olursunuz. Hemde etrafınızdakilere fazla zarar vermemiş olursunuz. Evde göz yaşartıcı sprey nasıl yapılır? merak ediyorsanız altta paylaştığım anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz.

Ben yapamam derseniz eczanelerde göz yaşartıcı spreyleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ancak son zamanlarda bu spreyin silah olarak tehlikeli bir şey olduğundan bahsedilmekte… ancak insanlar kendisini savunmak için bu tür gereçlere ihtiyaç duyarlar. Tabi kötü anlamda kullanmamak lazım. Nefsi müdafa için çok gerekli bir çalışma bence…

Yazımızda sizlere videolu anlatımını sunuyoruz. Sizlerde kolaylıkla hemen bulabileceğiniz malzemelerle kendi göz yaşartıcı spreyinizi yapabileceksiniz.

 

 


evde-goz-yasartici-sprey-nasil-yapilir

 

 

reißen – déchirer – tear

 

 

Daha önce paylaştığımız Kedi Motifli Kilim Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir