Evde Grapon Kağıdından Kolay Ponpon Yapımı

1x1.trans

Grapon Kağıdından Ponpon Yap

Kağıttan ponpon yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere videolu bir anlatım paylaşacağım. Evde grapon kağıdından kolay ponpon yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sonrasında sizde evinizde doğum günü, kutlama, sürpriz parti gibi durumlar için kolayca süsleme ponponlar yapabileceksiniz.

Krapon kağıdından süs yapılışını seveceksiniz ve hatta geliştirip değişik süsler yapmaya başlayacaksınız. Çünkü gerçekten harika süsleme çalışmaları yapılıyor. Evde okulda veya süsleme yapılacak her yerde lazım bir çalışma.

Kağıttan kolay ponpon yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı izleyerek, evde krapon kağıdından ponponlar hazırlayabilirsiniz. Evde grapon kağıdından kolay ponpon yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;


evde-kolay-grapon-kagidindan-ponpon-yapimi-krapon-kagidindan-ponpon-hazirlama-e1438944071289
grapon-kagidindan-ponpon-yap

Kağıt ponpon yapımı

Evde Kolay Makrome Bileklik Modeli Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*