EVDE GRAPON KAĞIDINDAN KUĞU YAPMAK

 

 

0

 

Grapon kağıdıyla yapılan çalışmaları paylaşmayalı bayağı olmuştu. Bu yazımda sizlere evde grapon kağıdından kuğu yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aslında bu paylaştığım origami kuğu yapmak olarak da adlandırabiliriz. Origami yani kağıt katlayarak hayvan şekilleri çizme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Hatta kağıttan dinozor yapmak için de güzel bir origami çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Evde origami kuğu yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde kağıt katlama tekniğiyle kuğu yapabilirsiniz.

Yapımı biraz karışık gözükebilir. Kağıt katlama tekniği ile yapılan bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki adımları takip ederek kısa sürede yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

 

 

Benzer origami çalışmalarını sitemizde ilgili kategoride ve hemen bu yazımın altındaki benzer çalışmalardan ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde grapon kağıdıyla kuğu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-grapon-kagidindan-kugu-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7277.html

 

Daha önce paylaştığımız YENİ KRALİÇE SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir