Evde Güpür Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Güpür Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bileklik yapanlardansanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde güpür bileklik yapımını anlatan resimli anlatımda ki gibi sizde evinizde kolay bileklikler yapabilir ve kullanabilirsiniz. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlara hitaben bu çalışmayı öğrenebilirler ve satacakları bir ürün elde etmiş olurlar. Genelde turistik yerlerde yaşayanlar bu çalışmayı öğrenseler iyi olur. Çünkü turistler bu tür takıları çok beğenirler ve hemen satın almak isterler.

 

 

Evde kolay takı yapımı ile ilgili diğer çalışmaları da sitemizde takı kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Kolay takı yapımı ile ilgili birçok çalışmayı paylaşmaya devam edeceğim. Gerçekten çok güzel ve kolay takı yapımı ile ilgili birçok çalışma mevcut… kolay gelsin.

source : http://www.frenchweddingstyle.com/diy-lace-cuff-tutorial/

Guipure-Armband – bracelet en guipure – guipure bracelet

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 8 Kasım 2016

    […] Bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler sayesinde sizde örnek resimlerde gördüğünüz rengarenk bilekliklere sahip olabileceksiniz. İster yapıp kendiniz kullanın, isterseniz bir arkadaşınıza hediye gönderin. Yada evden ek kazanç elde etmeyi düşünüyorsanız, yapıp satışa sunulacak yerlerde pazarlayın. Bileklik yaparak ve satarak ailenize ekstra katkıda da bulunabilirsiniz. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir