Evde Güpür Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-gupur-bileklik-yapimi-e1440491874949-705x415

Evde Güpür Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bileklik yapanlardansanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde güpür bileklik yapımını anlatan resimli anlatımda ki gibi sizde evinizde kolay bileklikler yapabilir ve kullanabilirsiniz. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlara hitaben bu çalışmayı öğrenebilirler ve satacakları bir ürün elde etmiş olurlar. Genelde turistik yerlerde yaşayanlar bu çalışmayı öğrenseler iyi olur. Çünkü turistler bu tür takıları çok beğenirler ve hemen satın almak isterler.

Evde kolay takı yapımı ile ilgili diğer çalışmaları da sitemizde takı kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Kolay takı yapımı ile ilgili birçok çalışmayı paylaşmaya devam edeceğim. Gerçekten çok güzel ve kolay takı yapımı ile ilgili birçok çalışma mevcut… kolay gelsin.

source : http://www.frenchweddingstyle.com/diy-lace-cuff-tutorial/

Guipure-Armband – bracelet en guipure – guipure bracelet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*