Evde Hasır İpten Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Hasır İpten Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Hasır ipten yapılan çalışmalar çok hoşuma gidiyor. Yapımı kolay ve eğlenceli olan çalışmaların sonucunda ise ortaya harika işler çıkabiliyor. Birçok yaşlı teyzemiz turistik yerlerde bu tür çalışmalar yaparak, evlerini geçindirmektedirler. Yine onlara benzer bir çalışma paylaşacağım ve gerçekten bittiğinde hoşunuza gidecek görüntüler ortaya çıkacak. Evde hasır ipten kalem kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlar adım adım size nasıl yapılacağını anlatmaktadır. Sizde evinizde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilir ve çocuklarınıza harika bir kalemlik yapabilirsiniz. Yine okul arkadaşlarınıza bu güzel hediyeyi yapıp, onlara armağan da edebilirsiniz. Evde hasır ipten kalemlik yapımı ile ilgili adım adım resimler ise şöyle ;

 

 

geflochtenen Seil Federhalter – braided rope penholder – corde tressée penholder

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıttan Hasır İp Vazo Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir