Evde Havludan Lif Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Havludan Lif Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere evinizde bulunan fazla havluları nasıl değerlendireceğiniz ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde havludan lif yapılışı ile ilgili paylayacağım resimli anlatımdan yararlanarak, sizde evinizde pratik bir şekilde hızlıca lifler hazırlayabileceksiniz. Evde havludan lif yapımı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Kolayca sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve farklı liflere sahip olabilirsiniz. Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız, bu pratik çalışmayı da bilmekte fayda var. Evinizde havludan lif yapabilir ve farklı lif modelleri de ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı lif modeli yapabilir ve keyifle banyoda kullanabilirsiniz. Evde havludan ovunma bezi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde harika lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Evde havludan lif yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

 

Fasern – made fibers – fibres synthétiques ou artificielles

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıt Tabaktan İskelet Figürü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir