Evde İnce Telden Ojeyle Süs Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Takı tasarım çalışmaları olarak bu gün paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde ince telden ojeyle süs bileklik yapmayı öğreneceksiniz. Yapımını aşama aşama gösteren resimli anlatımdan yararlanarak sizde ince telden bileklik yapmayı öğrenebileceksiniz.

Evde ojeyle bileklik süsleme çalışması olarak sanırım daha önce benzer kendin yap projeleri paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım evde ince telden ojeyle süs bilezik yapmak için adımları takip ederek çok güzel takılar yapabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde çok güzel ve yapımı kolay çalışmaların resimli anlatımları ile anlatımlı videolarını paylaştım.

 

 

O çalışmaları ilgili kategorilerden bulabilir veya bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünden de çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde ince telden ojeyle süs bileklik yapmak  için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ince-telden-ojeyle-sus-bileklik-yapmak

source : http://www.pinterest.com/pin/363806476120445357/

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Sarkaç Top Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir